LIST OD RENIFERA
LIST OD RENIFERA
LIST OD RENIFERA
LIST OD RENIFERA
LIST OD RENIFERA
List od renifera

Witaj!

Na imię mi Gryzipiórek i pomagam Świętemu Mikołajowi w przygotowywaniu listów.
Jestem odpowiedzialny za to, aby wszystko było jak trzeba, a list nie był pobrudzony okruszkami piernika.
Potrzebuję jednak Twojej pomocy, dlatego proszę, wypełnij poniższy formularz – resztą zajmę się ja!

Twoje dane osobowe:
Imię dziecka:
Wzór zamawianego listu:
Adres wysyłki listu:
Kwota darowizny: PLNList przychodzi w dwóch kopertach: w białej zewnętrznej zawierającej właściwą, ozdobną kopertę wraz z listem, którą prosimy wręczyć swojemu dziecku. Zanim ofiarujecie Państwo list dziecku, prosimy o wyjęcie go z białej koperty!

Prosimy nie wpisywać w formularzu więcej niż jednego imienia dziecka, chyba, że dokonywana darowizna jest adekwatną wielokrotnością 20 zł.

Dlaczego warto dokonać darowizny?


W chwili dokonania darowizny masz pewność, że otrzymasz przepiękne podziękowanie, które sprawi ogromną radość Twojemu dziecku. Każdy list jest pisany ręcznie i dedykowany specjalnie Twojemu dziecku. To wszystko w połączeniu z uroczą papeterią gwarantuje radość i piękne wspomnienia na wiele lat. Co więcej, nasze listy nie są zwykłymi upominkami czy gestami. Każdy z nich jest dowodem na wsparcie potrzebujących zwierząt – podopiecznych Fundacji Centaurus, którzy dzięki wspaniałym ludziom otrzymali drugie życie. Wykup to dopiero początek – każdy nasz podopieczny potrzebuje troskliwej opieki i ciepłego, suchego schronienia. W tej chwili najpilniejszą potrzebą jest remont dachu nad jedną z największych stajni.
Budynek ten jest domem dla blisko 70 końskich staruszków. Osypujące się dachówki, spróchniałe belki grożące zawaleniem wymagają jak najszybciej wymiany. Wciąż potrzebna jest również specjalistyczna pasza, siano, suplementy diety, derki, opieka weterynaryjna, wizyty kowala. Folwark w Szczedrzykowicach jest domem dla ponad 400 kopytnych, a także psów, kotów, lam oraz licznych zwierząt gospodarskich. Każde z nich potrzebuje sytego posiłku, ciepłego schronienia i troskliwej opieki. Dokonując darowizny, uszczęśliwiasz nie tylko swoje dzieci wspaniałą pamiątką, ale również potrzebujące zwierzęta, z których wiele utraciło nadzieję na lepsze jutro – dzięki Tobie mogą ją odzyskać.