LIST OD RENIFERA
LIST OD RENIFERA
LIST OD RENIFERA
LIST OD RENIFERA
LIST OD RENIFERA
List od renifera

Niezwykły prezent dla Twojego dziecka!

Drodzy rodzice,
na świąteczne cuda składają się niewielkie gesty. Cudem jest szczęście bliskiej osoby, spotkanie najdroższego przyjaciela po długiej rozłące, wspólne spędzanie czasu przy kolorowej choince. Cudem jest uśmiech dziecka i jasne oczy pełne marzeń i nadziei, które warto pielęgnować.

Świąteczna choinka w wigilijny wieczór jest zawsze bacznie obserwowana przez najmłodszych. Z bijącym sercem nasłuchują dzwonków sań ciągniętych przez zaprzęg magicznych reniferów. Ukradkiem spoglądają w stronę rozświetlonego drzewka w nadziei, że zobaczą tam właśnie jego: Świętego Mikołaja z długą, siwą brodą, ubranego w czerwony płaszcz. Pragną przyłapać tego niezwykłego gościa na podkładaniu upominków pod choinkę.

Cóż, być może niektórym nawet się to udało (i wcale nie był to przebrany wujek, choć brzmiał zupełnie tak jak on!)
Trudno jest zagwarantować dziecku spotkanie ze Świętym Mikołajem, jednak gdy dokonasz darowizny na rzecz potrzebujących zwierząt, z pewnością otrzymasz list zabieganego świętego. Przygotowaliśmy trzy wersje dla chłopców i trzy dla dziewczynek, wśród których z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego. Wystarczy, że podasz imię dziecka, a my zrobimy resztę!

Na świąteczne cuda składają się niewielkie gesty. Gdy dokonasz świątecznej darowizny, cudem będzie nie tylko uśmiech Twojego dziecka, ale również wdzięczność wielu potrzebujących zwierząt. Dlaczego tylko ludzie mają mieć Święta? Na dar Bożego Narodzenia zasługują również nasi bracia mniejsi. Niech i one poczują wyjątkową magię, która będzie pachniała im świeżym sianem i soczystą, słodką marchewką. Niech spędzą je w swoim gronie pełnym ciepła i spokoju o przyszłość. Zwłaszcza teraz, w tym zimowym, trudnym okresie, jest im potrzebna nasza pomoc. Szczęście to wyjątkowy dar, który się mnoży, gdy go dzielisz. Podaruj wyjątkowe Święta swojemu dziecku i potrzebującym zwierzętom.

Dlaczego warto dokonać darowizny?


W chwili dokonania darowizny masz pewność, że otrzymasz przepiękne podziękowanie, które sprawi ogromną radość Twojemu dziecku. Każdy list jest pisany ręcznie i dedykowany specjalnie Twojemu dziecku. To wszystko w połączeniu z uroczą papeterią gwarantuje radość i piękne wspomnienia na wiele lat. Co więcej, nasze listy nie są zwykłymi upominkami czy gestami. Każdy z nich jest dowodem na wsparcie potrzebujących zwierząt – podopiecznych Fundacji Centaurus, którzy dzięki wspaniałym ludziom otrzymali drugie życie. Wykup to dopiero początek – każdy nasz podopieczny potrzebuje troskliwej opieki i ciepłego, suchego schronienia. W tej chwili najpilniejszą potrzebą jest remont dachu nad jedną z największych stajni.
Budynek ten jest domem dla blisko 70 końskich staruszków. Osypujące się dachówki, spróchniałe belki grożące zawaleniem wymagają jak najszybciej wymiany. Wciąż potrzebna jest również specjalistyczna pasza, siano, suplementy diety, derki, opieka weterynaryjna, wizyty kowala. Folwark w Szczedrzykowicach jest domem dla ponad 400 kopytnych, a także psów, kotów, lam oraz licznych zwierząt gospodarskich. Każde z nich potrzebuje sytego posiłku, ciepłego schronienia i troskliwej opieki. Dokonując darowizny, uszczęśliwiasz nie tylko swoje dzieci wspaniałą pamiątką, ale również potrzebujące zwierzęta, z których wiele utraciło nadzieję na lepsze jutro – dzięki Tobie mogą ją odzyskać.